top of page

Me tahame, et kodus oleks mugav ja ohutu, et elamu teeniks kaua ja oleks säästlik.

Tahame pakkuda parima tehnoloogiaga ja Euroopa kvaliteetseimate materjalidega soojusisolatsiooni teenust, mis tagab klientidele täielikku rahulolu.

Oleme oma ala spetsialistid, kes pakuvad kvaliteetset teenust nii Eestis kui ka Soomes.

Ettevõtte missioon ei ole pakkuda mitte ainult kvaliteetset teenust vaid näha selle juures kõige olulisemat – klienti ja tema soove.

Võttes teenuse osutamisel aluseks kliendi soovid, tuleb tagada parim tasakaal nende maksimaalse täitmise ja parima kvaliteedi saavutamise vahel.

Holding Hands

Miks PUR vaht?

Vastavalt arvutustele on vähemalt pooled kulud küttele ja jahutamisele põhjustatud kontrollimatutest õhuvoogudest läbi hoone konstruktsioonide.

PUR vaht võib aidata säästa elektrienergia kulutusi ja muuta teie maja usaldusväärseks ja mugavaks elamiseks.

 

PUR vaht on inimeste tervisele täiesti ohutu. See ei sisalda lendlevaid osakesi ega eralda mürgiseid gaase, mis tagab ohutu ja tervisliku keskkonna ka allergikutele.

 

Pakume nii suletud kui avatud pooridega vahu paigaldust. Vahud erinevad oma omadustelt, mistõttu palume vahu valikul kasutada spetsialisti abi.

TIHEDUS

Suletud pooril keskmiselt vahemikus 33 – 43 kg/m3 ja avatud pooril 8 – 12 kg/m3. Suletud pooriga vaht on väga tugev ja lisab konstruktsioonile tugevust.

SOOJUSJUHTIVUS

Suletud pooriga vahtudel on see vahemikus 0,020 – 0,022 W/mK ja avatud pooriga vahtudel 0,037 – 0,039 W/mK. Mida väiksem number, seda paremini hoiab sooja sees ja külma väljas või vastupidi

VEEAUR DIFUSIOONITAKISTUSE
KONFITSENT

Suletud pooril keskmiselt 70 ja avatud pooril 5,5. Mida suurem on takistus, seda parem. Suletud pooriga vahtu kasutades ei ole vaja lisada auru ja tuuletõkkeid.

bottom of page